Черкащани сумлінно оплачують рахунки за теплопостачання

Головна » Відео » Черкащани сумлінно оплачують рахунки за теплопостачання

25.02.2024

96,1 % — такий загальний рівень розрахунків за спожите теплопостачання всіх категорій споживачів Комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго». Про це в інтерв’ю одному із місцевих медіа, розповів директор комунального підприємства — Павло Карась.

Із загальної кількості абонентів КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» 65% становить населення, 15% — бізнес, 20% — бюджет.
— Сьогодні рівень розрахунків від населення становить 96,2%, бюджетних установ — 92%, інших споживачів, зокрема, бізнесу — 105%. Бачимо, що бізнес наразі гасить старі заборгованості. Найнижчий рівень розрахунків зараз у бюджетних установ, але це пов’язано з початком бюджетного року, — роз’яснює директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.
Директор комунального підприємства згадує, що з початком війни рівень оплати послуг підприємства знизився. На що плинулов основному два чинники: невизначеність наших людей та приїзд переселенців, значна частина з яких не звикла платити за комунальні послуги.
— Наприклад рівень проплати за комунальні послуги у Лисичанську до війни не перевищував 30%. Це традиція. Мова йде про регіони, де в радянські часи за комунальні послуги населення платили підприємства, на яких працювали люди, — роз’яснює Павло Карась.

Всі права захищено © 2024 КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»