Майже 45 тис. містян вже отримали гарячу воду

Головна » Головні новини » Майже 45 тис. містян вже отримали гарячу воду

05.05.2023

У помешкання 44 800 черкасців, абонентів Комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго», вже цього тижня відновлено гаряче водопостачання. Це мешканці Південно-Західного району та споживачі теплоносія від котельні, що розташована за адресом вул. Різдвяна, 35.

Після проведення гідравлічних випробувань та ліквідації поривів на теплових мережах, 4 травня КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» подало гарячу воду у понад 100 багатоквартирних будинків Південно-Західного району Черкас, що розташовані на вулицях: Олени Теліги, Проспект Перемоги, Віталія Вергая, Героїв Майдану, Прикордонника Лазаренка, Руставі, Сумгаїтська та Тараскова. Гаряче водопостачання було відновлено також у 144 бюджетних та інших організацій цього мікрорайону.

Наразі, гарячу воду ще не отримали абоненти «Черкаситеплокомуненерго» що проживають за адресами: вул. Віталія Вергая 30, 32, 34, 36, 4; вул. Сумгаїтська, 37, 39, 51 (1-3), 51 (4-7), дитсадок №87, та школа №30. Комунальне підприємство не може відновити гаряче водопостачання у ці будінки, допоки ПРАТ «Черкаська ТЕЦ» не полагодить пориви на своїх тепломережах. Першого травня гаряче водопостачання було відновлено у домівки понад 10 тис. черкасців, які отримують теплопостачання від котельні, що на вулиці Різдвяна, 35. «Черкаситеплокомуненерго» відновило подачу гарячої води у 58 багатоквартирних будинків та 17 бюджетних й інших організацій, що розташовані на цій вулиці.

«На інших мережах підприємства тривають роботи, та вже цього тижня ми плануємо подати гарячу воду також у мікрорайон Лісовий, — ділиться робочими планами директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась. — Просимо вибачення у містян за незручності, але лише шляхом гідравлічних випробувань, ми можемо перевірити та підготувати тепломережі до нового опалювального сезону. Дякуємо за розуміння, працюємо задля вашого комфорту!»

Всі права захищено © 2024 КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»