Підтримуємо черкаський спорт і молодь!

Головна » Головні новини » Підтримуємо черкаський спорт і молодь!

08.05.2024

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась відвідав змагання з кікбоксингу, які днями проходили у Білій Церкві. Його фото на ринзі поряд із черкаськими спортсменами розмістили на сторінці Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР в мережі Фейсбук.

Павло Карась свого часу опікувався пляжним волейболом. Останнім часом зайнявся бігом. Щоранку пробігає кілька кілометрів. Що він робив у Білій Церкві і чому вирішив підтримати кікбоксинг? Про це пише на своєму сайті телеканал ВІККА.

«До мене звернувся Юрій Зубов (тренер із кікбоксингу спортивної школи «Вулкан» – авт), і попросив підтримати спортсменів. Хоч кікбоксинг не є моїм видом спорту, але я вирішив приїхати і побути разом із спортсменами. Більше того спортивна школа «Вулкан» займається в спортивному комплексі нашого підприємства», – розповів Павло Карась.

Загалом на змаганнях в Білій Церкві взяли участь 243 учасники з 21 області України. Серед 60 клубів України КДЮСШ «Вулкан» зайняла п’яте загальнокомандне місце.

А результати змагань такі:

Чемпіонами України стали: Щербатюк Роман (+91кг, К-1); Ткаченко Іван (+91кг, фул-контакт); Чорнобривець Анна (-60кг, лоу-кік); Осіян Іван (-67кг, К-1); Боярченко Вікторія (-65кг, фул-контакт);

Срібло завоював Савчук Андрій (-63,5кг, лоу-кік);

Бронзу виборов Клепко Олександр (+91кг, лоу-кік).

Окрім того, у рамках Чемпіонату України пройшов гала-вечір професійних поєдинків, на якому з 9-ти боїв в 2-х брали участь вулканівці – Роман Щербатюк та Андрій Савчук.

Андрій в рівному поєдинку з мінімальною різницею балів поступився срібному призеру Чемпіонату Світу 2023 року.

Роман здобув впевнену перемогу, вкотре продемонструвавши професіоналізм у техніці та тактиці бою.

https://www.vikka.ua/novini/dyrektor-cherkasyteplokomunenergo-pavlo-karas-zasvityvsya-na-zmagannyah-z-kikboksyngu-foto/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2zf6u6ua_uC20QpGnwfykNRsJtKPI2XmPYSYZ3gXl47y0qxzNPZjLpdsw_aem_ARtcia2w8z8NUXFfcyvB5r6FZoNQKab050vtndzfM2JNTAdiQ-PQar1f2meOWU6JN8CofbUtf8qAae2NosINn9UE

Всі права захищено © 2024 КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»