Міський голова відзначив працівників «Черкаситеплокомуненерго»

Головна » Головні новини » Міський голова відзначив працівників «Черкаситеплокомуненерго»

20.02.2024

Вони не тільки забезпечують місто гарячою водою і теплом, а й щодня допомагають наближати нашу українську перемогу. Мова про працівників комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго».


— Сьогодні вручив колективу підприємства грамоту Черкаської міської ради за високосвідому громадянську позицію, патріотизм, активну участь у житті міської громади, високий рівень професіоналізму, сумлінну працю в умовах війни, — йдеться у повідомленні міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.
Подякою нагороджено машиніста екскаватора Олега Васюка. Після прильоту ворожої ракети він усю ніч працював на екскаваторі, розбиваючи гідромолотом зруйнований фундамент будівлі.
Відзначив міський голова і внесок наших комунальників у перемогу, допомогу в доставці транспортних засобів з-за кордону з подальшою передачею їх для потреб ЗСУ. Завдяки КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» на фронт передано вже кілька десятків спеціальних автомобілів.
За це подяками міського голови нагороджено працівників транспортної служби КП Анатолія Зубалія, Сергія Безклепченка, Віталія Савченка, Олександра Смоляка і Володимира Яценка.
Пишаємося нашими колегами!!!

Всі права захищено © 2024 КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»