Ми дбаємо про сімʼї наших захисників та захисниць!

Головна » Головні новини » Ми дбаємо про сімʼї наших захисників та захисниць!

31.01.2024

Нові лічильники гарячої та холодної води встановили у квартирі матері військової медикині коштом профкому комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго».

71 річна Людмила Анопрієнко інвалід 1 групи звернулася до абонвідділу «Черкаситеплокомуненерго». Жінка бідкалася, що вже пару тижнів намагається викликати приватну організацію, аби повірити лічильники гарячої та холодної води, не знімаючи їх.
Старенька ходить на милицях, тож відвезти лічильники на повірку фізично не може.

Допоки ж лічильники не повірять, нарахування за комунальну послугу йде на кількість прописаних у помешканні людей. Жінка живе із онуком, її донька – служить в ЗСУ, тож нарахування на кількість прописаних перевищила б вартість реально спожитої води.

На комунальному підприємстві у вдячність за роботу доньки Людмили Анопрієнко, що рятує життя наших військових, допомогли сімʼї військової медикині. Попри те, що комунальне підприємство не надає подібні послуги безоплатно, коштом профспілкового комітету «Черкаситеплокомуненерго» пані Людмилі встановили нові повірені лічильники.

  • Я невимовно вдячна нашому місту і комунальниками, що подбали про нас. Приємно відчувати турботу громади, – розчулилася Людмила Анопрієнко.

Всі права захищено © 2024 КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»