Обмін досвідом
Обмін досвідом
Головна » Головні новини » Обмін досвідом
16.04.2025
Цього тижня Черкаси та «Черкаситеплокомуненерго» ділилися своїм досвідом надання комунальних послуг населенню в умовах війни, на зустрічі навчальної мережі «Академія стійкості» проєкту GIZ. Це перша зустріч, організована Асоціацією міст України за підтримки уряду Німеччини, для посилення можливостей муніципалітетів витримати сучасні виклики війни.
Тема стійкості надзвичайно актуальна для українських міст, органів місцевого самоврядування з лютого 2022 року.
— «Черкаситеплокомуненерго» має передовий досвід у деяких питаннях. Усі наші котельні мають п’ять незалежних джерел живлення. На випадок відсутності газу на котельнях підприємства передбачена можливість використання альтернативного палива задля гарантування мінімальних параметрів мережі, — коментує директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.
Черкаси — одне з небагатьох міст України, де використовуються гібридні електростанції у випадку віялових відключень світла. Директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась розповідав про свій досвід роботи, про результати створення енергетичних островів, для забезпечення сталого теплопостачання. Саме цей досвід дозволив нашому підприємству продовжити подачу тепла містянам у той час, коли вся країна та Черкаси переживали блекаути. Учасники зустрічі переймали досвід міст, перед якими війна поставила зовсім інші задачі та випробування.
— На жаль, не так багато міст України реалізували дієві заходи, які підвищили їх стійкість в умовах війни. Але є досвід Херсона, яке знаходиться під постійними обстрілами. Кривий ріг та Миколаїв, які залишилися без води, мають свій досвід виживання. Інформація про дії та заходи, які вони застосовували — була цікавою та корисною для нас, аби уникнути подібних загроз, — резюмував Павло Карась.
Всі права захищено © 2025 КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»