Станом на 26 жовтня гаряче водопостачання є в усіх будинках, які обслуговує КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

Через стан мереж Черкаської ТЕЦ, без гарячої води залишилися споживачі комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» у Південно-Західному районі міста.

У вихідні дні на магістральній мережі Черкаської ТЕЦ у Південно-Західному районі сталося три аварії — це у переддень опалювального сезону, коли всі мережі підприємства вже мають бути готові до роботи у зимовий період. Через ці мережі теплоносій своїм споживачам у мікрорайон подає комунальне підприємство «Черкаситеплокомуненерго». Відтак, подати гарячу воду у домівки черкащан, що мешкають у цьому мікрорайоні комунальне підприємство наразі не може. Сьогодні «Черкаситеплокомуненерго» як і його абоненти у Південно-Західному мікрорайоні Черкас з нетерпінням чекає, коли Черкаська ТЕЦ приведе до ладу свої мережі.

До відома городян, в останні тижні Черкаська ТЕЦ проводить кампанію з переманювання до себе мешканців мікрорайону, які отримують послугу теплопостачання від «Черкаситеплокомуненерго». Сьогоднішня ситуація з магістралями цього підприємства демонструє ціну їхнім обіцянкам та неспроможність надавати якісно і безперебійно послугу теплопостачання у домівки городян. Ми ще раз звертаємося до наших споживачів, критично оцінюйте гасла та заклики представників та агентів Черкаської ТЕЦ. Якщо у підприємства напередодні опалювального сезону на одній тільки магістральній мережі трапляється по три пориви, то про яке безперебійне теплопостачання в опалювальний сезон можна говорити!

Через Черкаську ТЕЦ жителі Південно-Західного району без гарячої води