Станом на 21 вересня без гарячого водопостачання залишається 7 багатоквартирних житлових будинків із 768, які обслуговує КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

Аварія на трубопроводі, що був замінений перед капітальним ремонтом, змусила підприємство КПМТ «Черкаситеплокомуненерго» перекрити в центральній частині міста половину бульвару Т. Шевченка. Про це повідомив директор комунального підприємства Павло Карась.

– Це нова мережа, яка була замінена перед проведенням капітального ремонту бульвара. На жаль, таке буває. Фабричний дефект труби. Відповідно до договору постачальник труби має компенсувати всі понесені затрати при відповідній реконструкції. Ремонті бригади будуть працювати фактично цілодобово. Нами буде проведене тимчасове асфальтування, адже буде просадка грунту. Щоб не було незручностей у вигляді осколу, який розноситиметься за колесами транспорту, буде тимчасове асфальтування до повної осадки цієї території. А вже тоді силами підрядників зробимо нове асфальтування, якісне. А тимчасове асфальтування, нагадаю, зробимо самі, щоб закрити місце пориву і мінімізуємо незручності для жителів міста, – зазначив Павло Карась.

За словами директора підприємства, бригади працюють і вдень і вночі.

https://procherk.info

У центральній частині міста КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» ліквідовує аварію, яка виникла не з вини підприємства