ПРОЧЕРК: “Тепло в Черкасах можуть увімкнути після 20 жовтня”.

Цього тижня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко побував на підприємстві «Черкаситеплокомуенерго», обговорив з керівництвом старт опалювального сезону.

– Коли буде відповідна температурна норма нижча середньодобової на 8 градусів, почнемо опалювальний сезон. Але на жаль, дивлюся, що деякі політики зараз вводять в оману виборців, говорячи про передачу споживачів від когось комусь. Тож звернувся до комунальних підприємств з дорученням почати процедуру зниження тарифів. У контексті цього підтримую рішення голови ОДА, який на нараді сказав, що буде ініціювати повернення цілісного майнового комплексу, чим є Черкаська ТЕЦ, у комунальну власність міста Черкаси. Тоді можна знизити тарифи десь близько на 20%, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Він зауважує, що наразі підприємство Черкаська ТЕЦ не думає як модернізувати системи теплопостачання в місті Черкаси, мовляв, там низької якості фільтрувальні елементи і осад від диму з башти осідає в легенях черкащан.

– У свою чергу, влада намагається сприяти оновленню матеріально-технічної бази наших підприємств, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Керівник КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась підтримав міського голову, зазначивши, що слід створити єдиного споживача і тоді можна говорити про зниження тарифів на 20%. У цілому, керівник зауважив, що нині підприємство завершує ремонтні роботи на розподільчих мережах.

– За планом маємо завершити всі ремонтні роботи до 10 жовтня. Найбільша загроза це на мережах Черкаської ТЕЦ, де транспортується наш теплоносій. Ми ж будемо в свою чергу готові і дивлячись за прогнозом погоди, готові будемо після 20 числа запускати тепло, – зазначив Павло Карась.

ЗМІ про нас!