— Шановні черкащани, споживачі послуг КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», ми знайшли можливість полегшити для Вас оплату послуг нашого підприємства та зменшити фінансове навантаження.

З 17 січня 2020 року через зміни законодавства ми вимушені виставляти Вам щомісяця платіжки на оплату усіх складових тарифу теплопостачання. А це п’ять-шість квитанцій кожному абонентові!

Наше підприємство, керівництво міста та області постійно отримує звернення від черкащан з проханням спростити систему платежів за послуги теплопостачання, яка, окрім збільшення кількості рахунків, призвела і до збільшення комісійних витрат на їх оплату.

Розуміючи незручності, яких завдали містянам зміни у Законі України «Про житлово-комунальні послуги», прагнучи зменшити соціальну напругу серед городян, виконуючи розпорядження міського голови Черкас Анатолія Васильовича Бондаренка та рекомендації голови Черкаської ОДА Сергія Івановича Сергійчука, ми знайшли можливість спростити оплату за наші послуги.

Відтак, я як директор Комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради», видав наказ створити єдиний розподільчий рахунок платежів за послуги КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». На нього черкащани, які через скрутний фінансовий стан не мають можливості сплачувати через банківські установи за кожну послугу окремо, за бажанням можуть перераховувати загальну суму всіх отриманих платіжок за послуги теплопостачання. Інші споживачі, які не потребують такої допомоги нашого підприємства, цією послугою можуть не користуватися, а самостійно сплачувати всі отрімані платіжки. Ознайомитися з наказом  ви можете на сайті нашого підприємства за посиланням: http:// https://tke.ck.ua/1-2/100-2

Сам же рахунок буде вказаний внизу квитанції КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

У випадку отримання такого платежу, фахівці комунального підприємства самостійно розподілятимуть отримані кошти на відповідні рахунки споживача. Ваша оплата загальної суми буде свідчити про згоду на укладання усного договору між споживачем та підприємством на розподіл платежів за окремими складовими в трактуванні ч. 1 ст. 206 Цивільного кодексу України.

Ми постійно намагаємося покращити якість наших послуг, та полегшити співпрацю з абонентами, щоб у Ваших оселях було затишно та тепло. У відповідь — сподіваємося, що наші кроки не залишаться непоміченими, а рахунки за отримані послуги будуть сплачені Вами вчасно та в повному обсязі.

З повагою, 

Директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»

Павло Карась

ЗА ПОСЛУГИ — ОДНА ПРОПЛАТА!