Задля кращої комунікації зі своїми абонентами КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» запровадило ряд заходів. Відтак городяни, які отримують послугу теплопостачання від цього підприємства, мають можливість звертатися в абонвідділ на багатоканальний номер телефону, телефонувати у будні до 19.00, замовити зворотний дзвінок на конкретний час.

— Ми хочемо, щоб будь-хто з наших споживачів міг звернутися на підприємство, аби передати дані, поскаржитися, передати показники чи будь-яку іншу інформацію і процес зв’язку з підприємством не віднімав у людей зайвого часу та зусиль, — коментує ініціативу директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

Детальну інформацію і всі необхідні контакти можна знайти на офіційному сайті підприємства: https://tke.ck.ua.

Зокрема показники лічильників можна повідомляти на багатоканальний безкоштовний для усіх операторів номер абонентного відділу підприємства: 0800332151. Показники можна повідомляти у понеділок-п’ятниця з 8:00 до 19:00, у суботу з 8:00 до 16:00, неділя та державні свята — вихідні дні.

Номер безкоштовної гарячої телефонної лінії 0-800-505-200. За цим номером телефону можна звертатися цілодобово і без вихідних у разі проблем з якістю надання послуг.

Так само на головній сторінці сайту https://tke.ck.ua унизу ліворуч є спеціальне віконечко, де ви можете написати своє запитання, та обов’язково вказати свою електронну адресу, на яку з часом спеціалісти підприємства надішлють вам відповідь.


Доступніші для абонентів