Комунальне підприємство теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» утримує низькі тарифи при якісному наданні послуги. Так, тариф на теплову енергію для черкащан складає 1121,53 грн/Гкал (без ПДВ).

При цьому нещодавно за умов нестабільного надходження тепла в домівки смілян місцевий виконком затвердив такі розцінки: для ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017» – 2 281 грн за 1 Гкал, для ТОВ «ЕКОТЕХ+» – 2 012,54 грн за 1 Гкал, для ТОВ «Компанія АДЕП» – 1 752,60 грн за 1 Гкал, – при тому, що підприємства працюють на альтернативних видах палива. Щодо основного теплопостачальника КП «Смілакомунтеплоенерго», то всі розуміють, що їхня вартість буде майже 100 грн за квадратний метр через високу ціну газу в Україні.

Улітку Канівський виконком також встановив нові тарифи для тепла. Для потреб населення тариф на теплову енергію становить 1278, 20 грн/Гкал (без ПДВ). Попри це, виконавчий комітет Канівської міської ради має розглянути питання коригування тарифів на централізоване опалення для місцевих жителів.

Директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась каже, що при зміні тарифу у зв’язку з подорожчанням газу тариф черкаського теплопостачального підприємства все рівно буде одним з найнижчих в області.

– По-перше, дякуємо споживачам за вчасні розрахунки. Через це ми не платимо штрафів і самі вчасно розраховуємося за газ. По-друге, в нас контролюються виробничі процеси, у нас низький рівень втрат, який на більшості мереж не перевищує 10%, модернізовані котли. І все це разом дає можливість надавати якісну послугу при низькому тарифі, – зазначив Павло Карась.

«Черкаситеплокомуненерго» надає послугу при найнижчих тарифах