Ремонт тепломережі проводять фахівці КПТМ «Черкаситеплокомуненерго біля Третьої міської лікарні за адресою вулиця Самійла Кішки, 185. Ремонтні роботи проходять в напрямку вулиці Чорновола, і це убезпечить аж 9 будинків, два садочки і школу від проблем взимку.

– З травня в Черкасах проходять гідравлічні випробування тепломереж. Це робимо ми і Черкаська ТЕЦ, – розповідає начальник служби транспортування теплової енергії КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Сергій Дубина. – Після гідравлічних випробувань пошкодження виявили під проїжджою частиною вулиці Самійла Кішки. Складність була в тому, що тут доволі активних рух – це маршрутки і карети швидких допомог. Ми розкрили проїжджу частину, замінили попередньо ізольованою трубою саму проїжджу частину. А тоді швидко загорнули, щоб не заважати руху транспорту, і почали обстежувати далі.

Згодом фахівці виявили ще одне пошкодження. Виявився незадовільний стан трубопроводу й далі, тож керівництвом «Черкаситеплокомуненерго» було прийняте рішення замінити аварійну ділянку теплової мережі наскільки це можливо.

– У цьому випадку йдеться про довжину близько 50 метрів з заміною п-подібного компоненту. Коли замінимо компенсатор, то заваримо і ще раз все обстежимо. Якщо немає пошкоджень, то мережу включимо в роботу, – зазначив Сергій Дубина.

До слова, ремонті роботи проходять не лише на вказаній ділянці. Зараз працює вся служба КПТМ і одночасно в роботі знаходиться близько 10 мереж, тобто в стадії визначення пошкоджень, або в стаді розкопок, заміни, комплектації.

– Завдання підприємства сьогодні – це підготовка до опалювального періоду 2019-2020 років. Усі роботи, крім аварійних, ми повинні закінчити до 1 вересня. Таких складних ділянок, як по вулиці Рози Люксембург, в нас немає поки, але у зв’язку з поривами і на Черкаській ТЕЦ ще близько 40% у нас невідгідравлено, тобто не проводилися випробування під підвищеним тиском. Мова йде про район «Д», Митницю… Та ми працюємо синхронно з Черкаською ТЕЦ, тож вмикати тиск повинні разом.

У Черкасах тепловики активно перевіряють і ремонтують мережі до опалювального сезону