Перевірку котелень до опалювального сезону активно проводять на КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Так, у рамках планових робіт на котельні №4 по вулиці Кухарця, 10, провели технічний огляд котла потужністю 10 Мегават, а саме відкриття фронтальної плити, очистка жаротрубного пучка котла. Також була проведена промивка внутрішньої системи котла.

Як повідомив начальник служби виробництва теплової енергії підприємства Олександр Котенко, роботи по промивці котла проводяться, згідно вимог Держпраці, раз на 4 роки.

– Це робиться, щоб збільшити термін експлуатації котла і перевірити його стан. Загалом у цій котельні в нас знаходиться два котла. Старий і ось цей новий, який ми промили. Старіший розміщується тут ще з давніх часів, але ми його не демонтуємо, бо це наш резерв. Хоч, звісно, новий економічніший і потужніший, – зазначає Олександр Миколайович.

Також тепловики реконструюють котельню по бульвару Шевченка, 176.

– Тут зараз проводиться реконструкція котельні, заміна двох котлів на один більш сучасний і більш економічний Колві-200, який буде забезпечувати потреби дитячого садка. Додатково до котла встановлять економайзер, що збільшить ККД котла і зменшить витрати на виробництва тепла. Завершити роботи плануються до середини вересня і тоді почнуться пусконалагоджувальні роботи, – розповів Олександр Котенко.

Реконструкція і промивка котелень, – як на КПТМ готуються до зими