Першого листопада 2017 року КПТМ «Черкаситеплокомуненрго» посіло друге місце серед 33 комунальних підприємств країни в конкурсі на звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за підсумками І півріччя 2017 року серед підприємств з обсягом реалізованої теплової енергії від 100,0 до 300,0 тис. Гкал.

 

0011

Високі економічні та соціальні досягнення підприємства під керівництвом директора Кушніра Миколи Івановича відзначені спільною Постановою № 58/П-39 від 01.11.2017 р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення та Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго».

 

0003

Такий представницький склад конкурсної комісії свідчить про важливість напрямку діяльності підприємства, про підтримку сфери теплопостачання на загальнодержавному рівні, а також дає можливість територіальним громадам міст України побачити загальну картину ефективності роботи місцевих комунальних підприємств.

А враховуючи, що КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» вже не вперше протягом останніх років відзначають на всеукраїнському рівні, місто Черкаси має всі підстави пишатися своїм підприємством та сприяти йому в досягненні нових цілей, які неодмінно підуть на користі всій міській громаді.

Підприємство підкорює нові вершини національних рейтингів