У відповідності  до  вимог «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008р. №620/378,  «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України 14.02.2007р. №71, та «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007р. №1198, Вам, як керівникам організацій, що представляють співвласників теплового господарства багатоквартирних будинків, для своєчасного включення опалення та гарячого водопостачання у будинках необхідно терміново, до початку опалювального сезону 2017-2018 р.р. оформити належним чином в інспекції теплопостачальної  організації КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» акт готовності до опалювального сезону.

У разі неготовності  споживача до опалювального періоду – відсутності відповідного акта про готовність об’єкта до опалювального періоду  теплоносій на заповнення систем опалення будинку подаватись не буде. Якщо відсутній акт на гідравлічне випробування абонентського приєднання   після підписання акту готовності будинку до опалювального періоду теплоносій може податись в разі надання листа гарантії  від ОСББ про щільність системи опалення будинку, готовність прийняти теплоносій та юридичної відповідальності ОСББ в разі виникнення аварійних ситуацій при заповненні систем опалення.

Після надання  КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» акту готовності до опалювального сезону, гарантійного листа та контактного телефону уповноваженої особи ОСББ,  з вповноваженою особою ОСББ зв’яжеться  представник КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», і у погоджений з ОСББ час працівники КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»  підключать будинок до опалення.

Телефони аварійної служби КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»: 54-32-86, 54-32-87.

Підготовка житлових будинків до опалювального сезону