Літній період на КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» використовують для підготовки до опалювального сезону. Головний інженер підприємства Микола Джулай перелічує об’єкти, на яких фахівцям підприємства проводяться роботи.

– Зараз ми змінюємо три водонагрівачі на центральних теплових пунктах за адресами вул. Чехова, 50, бул. Шевченка, 474, вул. Вербовецького, 25. Йде капітальний ремонт котла на котельні по Дашкевича, 62. Триває ремонт приміщень, ремонт покрівель, асфальтування місць розкопок, – зазначає Микола Джулай.

Окрім того, після проведених гідростатичних випробувань ліквідовували пориви на теплових мережах. Попереду ще інші мікрорайони, які тільки очікують своєї перевірки.

– Серед інших виконаних робіт заміна згідно організаційно-технічних розроблених на підприємстві заходів трубопровідної арматури. Також ми проводимо згідно вжитих заходів заміну теплових мереж на пінополіуретанові за адресами вул. Чайковського, 50, вул. Іллєнка, 28, Благовісна 182. Придбані насоси для заміни на центральних теплових пунктах по вул. Корольова, 16 та Котовського, 97.

Загалом, за літній період підприємством планується проведення ремонтів на суму біля 6 мільйонів гривень.  Також підприємство запрошує слюсарів з ремонту теплових мереж газоелектрозварбювальників.

Телефон відділу кадрів 33-78-16

Літо на КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» використовують для підготовки до опалювального сезону