КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» готове дати гарячу воду жителям Південно-Західного мікрорайону, проте для безпечної подачі теплоносія потрібно, щоб всі мережі були відремонтовані. Адже у ПЗР закільцьованість мереж «Черкаситеплокомуненерго» з ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

– Ми приносимо вибачення споживачам, але ми не можемо забезпечити подачу теплоносія з розірваними мережами «Черкаської ТЕЦ». Система закільцьована. Ми на сьогодні провели повністю ремонт наших мереж і готові до роботи. Частині мікрорайону гаряча вода подана. Але щоб подати всім, очікуємо на завершення ремонтних робіт з боку «Черкаської ТЕЦ», – зазначив директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

Керівник підприємства інформує: У «Черкаської ТЕЦ» було 54 пориви, більшість були ліквідовані, але ще залишаються пориви і додалися також два нових.

– Закільцьованість мережі вимагає, щоб усі абсолютно пориви були ліквідовані з обох боків, тоді можемо подати гарячу воду. А виходить, що наші мешканці заручники ситуації. Можемо лише сподіватись на швидкий ремонт з боку партнерів. Чому ми справилися швидше? Думаю, що як комунальне підприємство, ми багато уваги приділяємо стану мереж і тому в нас менше поривів, – зазначив Павло Карась.

КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» готове до безпечної подачі гарячої води містянам